تبلیغات
زیبایی خنده لبخند هالیوودی دندانپزشکی زیبایی لبخند زیبا زیبایی لبخند طراحی لبخند اصلاح طرح لبخند لمینت دندان لمینت قیمت لمینت دندان هزینه کاشت دندان کاشت دندان کشیدن دندان عقل کشیدن دندان کاشت دندان ایمپلنت سایت دندانپزشکی کلینیک دندانپزشکی دندانپزشک دندانپزشکی دکتر دندانپزشک کامپوزیت وینر ایمپلنت ایمپلنت دندان جرم گیری دندان جراحی لثه برج خنک کننده مدار بسته دکوراسیون داخلی مبلمان اداری دوربین مدار بسته برد هوشمند ویدئو پروژکتور دوربین مدار بسته کرج خرید اپل آیدی یک یار مهربان - فرهنگ تایلند:

فرهنگ تایلند:

نویسنده : زینب طاهری یکشنبه 29 فروردین 1395 01:07 ب.ظ  •   

به طوری که این کشور را مهد فرهنگ مدرن و امروزی جهان می دانند.این کشور هنرمندان و اندیشمندان زیادی را پرورش داده است.به طور کلی این کشور در ایجاد برخی هنرها ،اندیشه ها و پیشرفت در بسیاری از زمینه ها نقش ویژه ای داشته است.در اواخر دوره قرون وسطی و زمانی که تمامی کشورهای اروپایی در جهل و فریب خود به سر می بردند ،در تور لحظه آخری فرانسه آتشی در زیر خاکستر شعله ور شد.اندیشمندان و افراد کارآمد از جاهای مختلف به این کشور کشیده شدند و در زمینه های مختلف از جمله زمینه های علمی ،فرهنگی و هنری مشغول فعالیت بودند تا فرهنگ نوین و امروزی را بنا نهند.کشوری همچون فرانسه که از لحاظ صنعتی بسیار پیشرفته است ،از لحاظ فرهنگی و هنری خدمتی بی نظر به دنیا کرده است و دارای قدمتی طولانی نیز می باشد باید هم در رده کشورهای توریستی و توسعه یافته قرار بگیرد.آثار تاریخی در فرانسه به اندازه ای زیااد است که گردشگری فرانسه این روزها حتی برای ساکنین سایر کشورهای اروپایی لذت بخش است.این کشور را می توان در کل دنیا چهارمین کشوری دانست که بیشترین آثار تاریخی ثبت شده در یونسکو را دارد.شاید به همین دلیل باشد که سالانه جمعیتی در حدود ۸۳ میلیون نفر برای دیدن بناهای تاریخی ،موزه ها ،کاخ ها ،کلیساها و … به آنجا می روند.
این کشور اروپایی جز کشورهایی است که همه جوره از بهترین های دنیاست.از لحاظ بودجه نظامی رتبه پنجم در جهان را دارد و از نظر دارا بودن ذخایر هسته ای رتبه سوم دنیا را به خود اختصاص داده ست.علاوه بر آن به دلیل وجود گردشگران و توریستان بسیاری که به این کشور می آیند ،بازار قیمت تور فرانسه از رونق بسیار خوبی برخوردار است به همین دلیل هم تور فرانسه از نظر قدرت اقتصادی توانا شده است به طوری که پنجمین اقتصاد دنیا محسوب می شود.وباز بودن اقتصاد در این کشور از جمله دلایل موثر در گردشگری فرانسه است.از لحاظ قدرت خرید برابر ،این کشور رتبه هفتم دنیا را دارد و این به آن معنی است که اختلاف طبقاتی در آنجا بسیار پایین است و قریبا همه افراد جامعه از درآمد یکسان و همچنین قدرت خرید یکسانی برخوردار هستند.
فرانسه کشوری است که در زمینه استانداردهای بین المللی بسیار کوشا بوده است.این کشور برای مردم خود استانداردهای بالایی از سلامت ،امید به زندگی ،تحصیلات ،آزادی و … را قرار داده است و علاوه بر آن در بالا بردن استانداردها بین المللی در بسیاری از زمینه ها موثر بوده است.این کشور از لحاظ سیاسی نیز کشوری قدرتمند است و یکی از موسسان سازمان ملل متحد است و یکی از پنج عضو دائم در شورای امنیت سازمان ملل متحد است.این ها عواملی بودند که گردشگری فرانسه را رونق بخشیده اند و آن را جذاب کرده اند.این کشور همواره از کشورهای جذاب و دیدنی به حساب می آمده و به دلیل نزدیکی به دیای مدیترانه و اقیانوس اطلس آب و هوایی گرم دارد.

|+| نوشته شده توسط سلمان در یکشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۵  | نظر بدهید
 غذاها و خوراک های متنوع
بناهای تاریخی و گردشگری امارات:
شایدبسیار شنیده باشید که آسمان دبی بسیار باشکوه است و آنرا به یکی از بزرگترین سرمایه های جذب توریست برایتور دبی کرده باشد. برج هایی که سر به آسمان میکشند و دارای شهرت جهانی از نظر طراحی و معماری هستند . یکی از بلندترین آسمان خراش جهان در این شهر واقع شده .
مساجد و اماکن مذهبی در این شهر واقع است که مسجد جمیرا که بسیار زیبا و دیدنی است در تور گردشگری آن شرکت کرد.

برج دبی:
از معروفترین بناهای تاریخی و دیدنی گردشگری در تور دبی بوده که یکی از مرتفع ترین برج های جهان به شمار آمده. ظاهر این برج به صورت موشکی با ارتفاع ۸۰۰متر است . یکی از مراکز پربازدید مسافران تور گردشگری امارات این برج است که در ساخت آن ۴بیلیون دلار هزینه شده است. از نظر جغرافیایی این برج در مرکز شهر واقع شده که به شدت شلوغ و فعال بوده.

مسجد بزرگ دبی:
این مساجد با اوایل ساخت سهر دبی بنا شده که دارای محیط و بنایی زیبا و قابل دیدن است و دارای ارزش زیادی بوده و به جای مسجدی که در دهه های قبلی تخریب شده بنا گشته که با دارا بودن ۵۴گنبد و یک مناره با ارتفاع ۷۰متر احداث شده.

مسجد جمیرا:
گردشگران و افراد غیر مسلمان نیز میتوانند به دیدن این بنای تاریخی بپردازند و اجازه ی ورود دارند که برای آنها بسیار جذاب است . مسجد جمیرا یکی از معروف ترین مسجد های بنای تاریخی و قیمت تور دبی به شمار آمده که در سال ۱۹۷۰ با ۲ مناره ساخته شده. بعد از غروب آفتاب نورپردازی میشود

جزایر نخل برای تور لحظه آخری دبی:
یکی از جزایر معروف گردشگری امارات را جزیره نخل گویند. که بجز آن سه جزیره مصنوعی نیز وجود داشته با نام های نخلجبل علی، نخل جمیرا، نخل دیره که یکی از زیباترین سازه های گردشگری  در تور دبی محسوب شد و به عنوان سازه ی گردشگری خاص برای جذب توریست به گردشگری رونق دهد. این جزایر با دارا بودن ۵۰۰ کیلومتر ساحل شنی در خود آپارتمان، پارک آبی، مراکز خرید، رستو.ران های زیادی هستند.
* بناهای تاریخی در هر کشور نشان دهنده ی اصالت تاریخی آن کشور به حساب آمده که بسیار مور توجه قرار میگیرد.شما برای دریافت اطلاعات بیشتر در زمینه تور لحظه آخری دیگر کشورهای توریستی می توانید به بخش مربوطه به آن در سایت مراجعه نمایید.

قلعه عجمان
یکی از آثار باستانی امارات قلعه باستانی عجمان است که برای ترمیم موزه بنا شد که اشیا باستانی که پیدا میشد در آن نگهداری گردد . موزه عجمان یکی از معروف ترین موزه ها به شمار آمده که دو بخش در آن وجود داشته یک نوع آثار باستانی و اشیای قدیمی و دیگری معرفی شیوه اجتماعی گذشتگان که آن را به یکی از موزه های بین المللی میراث فرهنگی امارات تبدیل کرده.

قلعه ام القیوین:
آثار تاریخی شهر ام القیوین در گردشگری کشور امارات است که در اوایل قرن اول میلادی که توسط باستان شناسان عراقی کشف شد که از از انگلستان، بلژیک، فرانسه، دانمارک به کاوشگری پرداختند. که چند ساختمان زیر خاکی را کشف کردند .
در همین دوره بود که قلعه آل علی کشف شد که بعد از ترمیم کردن آن به یکی از بناهای پربازدید تور گردشگری امارات قرار گرفت که این قلعه را بعدا به موزه القوین تبدیل کردند

راس الخیمه
یکی از قدیمی ترین مکان های تاریخی امارات راس الخیمه است که توسط باستان شناسان انگلیسی در سال ۱۹۶۸کشف شد که بعدا به یکی از موزه ها تبدیل شد.

پارک آبی آتلانتیس یکی از جذابیت های تور دبی برای شما:
این پارک آبی در محوطه ی هتل معروف آتلانتیس با مساحت ۱۶۰۰۰۰متر مربعی که مجهز به وسایل بازی و تفریحی متنوعی است مانند سرسره های ابی بلند و تیوپ هایی برای سواری افراد، حوضچه هایی موج دار برای شنا، زمین های بازی مخصوصی برای کودکان، و سواحل اختصاصی از امکانات هیجان انگیز این پارک آبی است که با دلفین ها و ماهی هایی زینتی با تونل شیشه ای برای کوسه ماهی ها مجهز شده که درون حوضچه های آن میتوان با دلفین ها بازی کرد و در یک روز میتوانید خاطره ای رویایی را تجربه کنید.
اگر با تور گردشگری به امارات در هتل آتلانتیس اتاق رزرو کرده باشید میتوانید به صورت نامحدود از این پارک آبی استفاده کنید و بدون دادن ورودی به بازی در این پارک آبی بروید . این هتل از ۱۶ رستوران و تریا و کافه با انواع غذاها و خوراک های متنوع دارابوده .یکی از تفریحات معروف تور گردشگری امارات پارک آبی آکواونچر است که بیشتر به پارک آبی اتلانتیس شهرت دارد 

|+| نوشته شده توسط سلمان در یکشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۵  | نظر بدهید
 معبد باکروک لانگ
معبد ویهاراسین در پاتایا:
معبدی چینی است که با سه طبقه ساخته شده که به آن ویهاراسین گفته شده که از دیدنی های گردشگری در تور پاتایامحسوب شده و هم به عنوان عبادتگاه بودائی هاست هم بعنوان موزه شناخته شده . در این موزه از مصنوعاتی ساختگی تاریخی کمیابی وجود دارد که از دولت چین در این مکان نگهداری میشود . این معبد چینی با معماری فوق العاده ای که دارد از پربازدید کننده ترین مکان های گردشگری مسافران تور لحظه آخری پاتایا محسوب شده .
در این معبد زیبا بیشتر از ۲۰۰ مجسمه از پیکره های خدایان و الهه های آن ها و پیکره های حیوانی دیده میشود . در این موزه نقاشی های فوق العاده از چین و سفالگری های چینی و سازهای دست ساز در عرضه ی موسیقی و بسیاری از هنرهای چینی در این موزه دیده شده و در بخش دیگر آن آثار تاریخی وجود دارد که مربوز به دوران سلطنت امپراتوری شی هانگ در چین بوده که مربوط به ۲۰۰۰سال قبل است.
در یکی از طبقات این موزه دست سازهای مصنوعی هنری و فرهنگی تایلندی و سایر هنرهای سنتی آنها و عروسک های مطابق با فرهنگ تایلند دیده میشود و در طبقه اول آن مجسمه ها و پیکره های خدایانن و انسان ها قرار داده شده که میتوان با دیدن آن ها با فرفه های مختلف از مذهب آشنا شد و در طبقه ی سوم این موزه یا معبد مکانی برای عبادت قرار دارد هر ساله مسافران زیادی با تور پاتایا برای دیدن این معبد می آیند.

موزه هنری بطری های شیشه ای در قیمت تور پاتایا:
با سفر به پاتایا می توان از این موزه شیشه ای دیدن کرد . در این موزه مجموعه ای از اشیاء که درون بطری های شیشه ای قرار داده شده که سالانه گردشگران بسیاری را برای دیدن این موزه شیشه ای توسط تور  لحظه آخری پاتایا به این شهر برای بازدید جذب میکند.
این مجسمه های شیشه ای توسط بزرگترین مجسمه سازان جهان ساخته شده.
اشیاء ساخته شده در این موزه نمادهایی از کشتی، ساختمان ها و معبدهای معروف دنیا هستند که درون این بطری های شیشه ای قرار گرفته شدند. این موزه بطری های شیشه ای از معروفیت زیادی برخوردار است و از سراسر دنیا برای دیدن این اشیاء درون شیشه به بازدید این موزه میپردازند.
یک فیلم آموزشی از نحوه ی ساختن این بطری هایهنری برای بازدید کنندگان به نمایش داده میشود که بعد از آن میتوان وارد فضای داخلی این موزه شد. این موزه در خیابان مینی سیام شهر پاتایا واقع شده که آنرا به جاذبه ی توریستی تایلند و تور پاتایا تبدیل کرده.در ضمن آخرین اطلاعات تور لحظه آخری را می توانید در سایت دنبال نمایید.

موزه های گردشگری در تور پاتایا :
کشور تایلند با فرهنگ منحصربه فردی که در میان مردمش رواج دارد که بازدیدکندگان زیادی را برای گردش و بازدید از این کشور به خود جذب کرده . یکی از پربازدیدکننده ترین مکان های دیدنی در تایلند موزه های آن بوده.
در این موزه آثار تاریخی از دوران سنگ کهن وجود دارد.
این موزه ملی بزرگترین موزه ی جنوب شرقی در آسیا محسوب شده و از مکان های آموزه های هنری تایلند است. کتیبه ی سنک سیاه از قدیمی ترین الفبای تایلندی به شمار آمده که در این موزه واقع شده. مجسمه ها و آثار قدیمی زیادی از آسیا را در این موزه میتوان دید. مجسمه های روم باستان و قندهار هندوستان نیز در این موزه میتوان دید.

معبد باکروک لانگ در قیمت تور پاتایا:
این معبد در سال ۱۴۰۰ میلادی ساخته شده و آنرا معبد قدیمی تایلند در شهر پاتایا به شمار می آورند. مسافرانی که با تور پاتایا به این کشور می آیند دیدن این معبد قدیمی را فراموش نمیکنند .
این معبد نیز مکانی برای عبادتگاه های بودائی است که در طراحی زیبا و ساده با بافت قدیمی محیط و ستون های آن که از جنس ساج و چوب ساخته شده یکی از زیباترین مکان های گردشگری و دیدنی در تور لحظه آخری پاتایا محسوب میشود که هر ساله تعداد زیادی توریست به آنجا سفر میکنند.
این معبد از اهمیت زیادی بین مردم این کشور قرار دارد و به نوعی خدایان آن ها در این مکان مقدس قرار داده شده و نگهداری میشوند. با طراحی چوب ساج در ساخت این معبد به طور چشمگیر و زیبا آنرا تبدیل کرده . در این معبد مجسمه های بزرگی از بودا قرار دارد که در وسط این معبد گذاشته شده اند.

|+| نوشته شده توسط سلمان در یکشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۵  | نظر بدهید
 منطقه جافوری
قیمت تور پاتایا با بهترین شرایط ممکن. شهری که سالانه میزبان ۵ میلیون نفر است باید پاسخگوی نیازهای آنها نیز باشد.افرادی که برای گردشگری پاتایا به این شهر آمده اند هر کدام از یک کشور و با سلیقه های متفاوت در آنجا حضور دارند.ممکن است بسیاری از آنها از غذاهای محلی و سنتی شهر پاتایا لذت ببرند و یا ترجیح بدهند که غذاهای غربی را تجریبه کنند.یا اینکه برخی دیگر تنها با غذای کشور خودش کنار بیاید و آن را به همه غذاهای موجود ترجیح دهند.ولی چیزی که در این میان ثابت است و از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است این است که وجود رستوران ها در مکانهای توریستی تا حد زیادی تایین کننده رفاه توریست به حساب می آیند.رستوران های پاتایا از تنوع بسیار زیاد برخوردارند.
کشورهای شرقی به غذا و نوع تغذیه اهمیت بسیاری می دهند.و این نکته را در مورد مسائل گردشگری نیز رعایت کرده اند که برای سلیقه های متفاوت ،رستوران های ویژه ای ساخته شده.حتی در بسیاری از جاهای پاتایا مراکز و ایستگاه های غذایی وجود دارد و بسیاری از آنها سیار هستند.بنابر این اگر مشکلی با غذاهای مختلف و امتحان نکرده ندارید ،نگران تهیه غذا در طی گردشگری تور پاتایا نباشید.
منطقه جافوری:
در پاتایا منطقه ای وجود دارد به نام منطقه جافوری.در این منطقه تعداد بسیار زیادی رستوران وجود دارد که به همه کسانی که به آنجا مراجعه می کنند و سلیقه های متفاوتی دارند این امکان را میدهد که غذایی متناسب با سلیقه خود بخورند.
یکی از این رستوران ها رستوران flare می باشد:
این رستوران بیشتر در زمینه غذاهای دریایی و غذاهای مدرن و کلاسیک فعالیت دارد.دکور جالب آن سعی در ایجاد حس صمیمیت در مشتری دارد و هدف از این نوع دکور این است که مشتری در آنجا احساس راحتی داشته باشد و به عبارتی آنجا را مانند خانه خود بداند.استیک های بینظیر این رستوران ستودنی است.اگر برای گردشگری در تور لحظه آخری پاتایاگذرتان به این رستوران افتاد به خاطر داشته باشید که این نمونه یکی از بهترین و حرفه ای ترین های پاتایا است.
رستوران brunos:
کار خود را در سال ۱۹۸۶ آغاز کرد.تنوع در این رستوران انتخاب را برای مراجعه کنندگان کمی دشوار می کند ولی همین تنوع است که باعث شده طرفدارانش بیشمار شوند.غذاهای بسیار زیاد و متنوعی که در آنجا منتظر شما هستند شامل غذاهایی بین المللی مانند غذاهای سوئیسی ،آمریکایی و دریایی اروپایی می باشد.وجود این گونه غذاها برای کسانی که از کشورهای شرقی به گردشگری و قیمت تور پاتایا آمده اند ،بسیار جالب و هیجان انگیز است اما برای کسانی که از کشورهای اروپایی به این رستوران می آیند هم غذاهایی ویژه در نظر گرفته شده است.فاستا و غذاهای لذیذ و سنتی تایلندی.علاقه مندان به دریافت اخبار مربوط به تور لحظه آخری دیگر کشورها نیز می توانند به بخش مربوط به ان در سایت مراجعه نمایند.
رستوران البرز :
یک رستوران ایرانی برای ایرانیانی که با غذاهای کشورهای خارجی کنار نمی آیند.رستوران البر پاتایا مسلما یکی از بهترین و شلوغ ترین رستوران های ایرانی پاتایا محسوب می شود.مزیتی که این رستوران دارد این است که ایرانیانی که برای اقامتشان در دچار مشکل شده اند و یا می خواهند پروازشان را به تعویق بیندازند ،کارکنان رستوران این کار را برای آنها انجام میدهند.
رستوران the golf club:
یک رستوران مجلل است که با غذاهای غربی مشتریان خود را به وجد خواهد آورد.این رستوران آمریکایی غذاهایی کلاسیک و درجه یک را عرضه می دارد.شام های مخصوص آمریکایی این رستوران از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار است.اگر در طول گردشگری تور پاتایا تمایل به امتحان کردن غذاهای غربی مخصوصا آمریکایی داشتید می توانید سری به این رستوران بزنید.صرف شام در این رستوران آمریکایی غالبا همراه با کیک و شیرینی های میوه ای و یا گوشت دار همراه خواهد بود.خوراک گوشت دهنده به همراه کلوچه های مخصوص و خاص انگلیسی ،کباب دنده آمریکایی و سایر غذاهای آمریکایی از جمله غذاهایی است که در این رستوران ارائه می شود.صبحانه انگلیسی و آمریکایی در این رستوران همه روزه راس ساعت هفت صبح برپا خواهد شد.غذاهایی مثل کباب دنده آمریکایی و استیک تنها در روزهای خاصی درست خواهند شد.در روزهای شنبه ،یکشنبه و چهارشنبه (تنها برای شام) زمان درست کردن و ارائه استیک هاست.در این روزها در هنگام عصر استیک و کباب دنده آمریکایی بر روی باربیکیو دودی تهیه می شود.
رستوران five star j.resturant :
این رستوران ویژه کسان است که گیاه خوار هستند و از غذاهای گوشتی پرهیز می کنند.جالب است بدانید که مدیر این رستوران نیز خودش گیاه خوار می باشد و اگر خواستید سوالی در مورد بهترین غذاهای گیاهی رستوران بپرسید یا نیاز به فردی متخصص در این زمینه داشتید ،آنها به طور تخصصی پاسخگوی شما خواهند بود.

|+| نوشته شده توسط سلمان در یکشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۵  | نظر بدهید
 هتل های پاتایا اکثرا در جاهایی بنا شده اند
تور پاتایا را با ما تجربه نمایید.هتل های پاتایا اکثرا در جاهایی بنا شده اند که دسترسی به آنها برای توریست ها راحت باشد.و علاوه بر آن محیط اطراف هتل دارای مناظر و جاذبه های ویژه ای باشد.به همین دلیل آنها را در نواحی ساحلی می سازند تا توریست بتواند به راحتی از دریا لذت ببرد.
هتل های گردشگری پاتایا را عموتا در یکی از دو خیابان اصلی شهر می سازند.همانند سایر هتل های جهان ،در تور پاتایا نیز هتل ها درجه بندی هستند.درجه بندی آنها از ارزان ترین تا گرانترینشان به این ترتیب است که:
ارزان ترین و کم امکانات ترین آنها مسافرخانه ها هستند و برای کسانی که قصد صرفه جویی دارند و یا دارایی اندکی دارند مناسب است.در درجه بعد هتل های درجه دوهستند که ارزان ترین هستند.این نوع هتل ها از مسافرخانه ها لوکس تر هستند و امکانات بیشتری به مشتریان خود می دهند.پس از آن هتل های سه ستاره و سپس چهار ستاره و پنج ستاره و بوتیک هتل برای افرادی که قصد دارند از سفر خود بیشتر لذت ببرند وجود دارند.افرادی که قصد گردشگری در تور لحظه آخری پاتایا را دارند بهتر است قبل از سفر از انواع هتل با امکانات و قیمتشان باخبر باشند.در ضمن شما علاقه مندان به دریافت آخرین اطلاعات درباره تور لحظه آخری سایر کشورها به بخش مربوطه به آن مراجعه نمایید.
گذشته از با کلاس بودن هتل ها ،آنها در نوع خدماتی که به مشتریانشان می دهند نیز با هم متفاوتند.برخی غیر از اقامت هیچ گونه خدماتی به فرد نمیدهند.برخی علاوه بر اقامت به صبحانه یا بی بی را نیز متقبل می شوند.نوع گرانتر آنها اقامت به همراه یک وعده غذایی شام یا نهار یا هاف برد یا اچ بی را در اختیار مسافر قرار خواهند داد.برخی هتل ها نیز اقامت به همراه سه وعده غذایی صبحانه ،نهار و شام یا فول بورد را به مشتریان خود عرضه می دارد.ولی باید توجه داشته باشید که اگر قصد دارید صرفا برای گردشگری و قیمت تور پاتایا به آنجا بروید بهتر است یکی از هتل های ارزان را انتخاب کنید زیرا غذاهایی که در هتل ها ارائه می شوند غذاهای بین المللی هستنند و ذائقه هر فرد ایرانی آنها سازگار نیست.اگر شما هم جز آن دسته از افرادی هستید که تنها غذاهای ایرانی را می پسندید و در مقابل امتحان غذاهای جدید مقاومت می کنید ،بهتر است پولتان را صرف هتل های گران پاتایا نکنید و به هتل های ارزان تر قانع شوید.
اکنون به آشنایی بیشتر با برخی از هتل های تور پاتایا خواهیم پرداخت:
هتل پیادا رزیدنس پاتایا:
از امکانات این هتل می تواند به استخری زیبا اشاره کرد که مخصوص آفتاب گرفتن ساخته شده.این استخر به صورت روباز ساخته شده و ظاهری باشکوه دارد.خدماتی همچون ماساژ درمانی از دیگر مزیت های این هتل به شمار میرود.وجود اینترنت و پارکینگ رایگان رفاه مشتریان را افزایش داده است.همچنین این هتل دارای باغی مجلل است.از امکانات داخل اتاق ها هم میتوان به چای ساز ،یخچال ،حمام با کلیه لوازم بهداشتی به علاوه تلویزیون صفحه تخت.هیچ کدام از مشتریان نمیتوانند حیوانات خانگی خود را وارد این هتل کنند زیرا ورود حیوانات به این هتل ممنونع می باشد.این هتل یکی از هتل های سه ستاره پاتایا می باشد.
هتل پول من جی در تور پاتایا:
یک هتل پنج ستاره بسیار شیک با امکانات جالب از جمله وجود دو استخر روباز جهت آفتاب گرفتن ،اتاقی مخصوص برای بازی کودکان ،خدمات ماساژ درمانی ،یک باشگاه بدنسازی با همه امکانات ،اینترنت و پارکینگ رایگان ،رستورانی با غذاهای بین المللی.علاوه بر امکانات یاد شده در این هتل کلاس هایی موجود است که هر کس در صورت تمایل و با توجه به سلیقه خود می تواند در آنها شرکت نماید.توصیه ما به شما این است که اگر برای گردشگری تور پاتایا به این شهر سفر کردید از تمامی امکانات نهایت استفاده را ببرید.کلاس هایی که در این هتل وجو دارند ،عبارتند از کلاس های نقاشی سنتی تایلند ،طراحی بر روی پارچه و یوگا.
در طراحی و ساخت این هتل سعی بر آن بوده تا با ایجاد پنجره های بزرگ ،تا حد امکان از نور طبیعی استفاده شود.از آنجا که پیریزی این گونه هتل ها بسیار قوی و مستحکم است ،دیوارهای حامل در نها نقش کمتری دارند و به جای آنها از پنجره های بزرگ استفاده شده تا علاوه بر تامیین نور مورد نیاز به افراد این امکان را بدهند تا از مناظر بیرون از هتل نیز لذت ببرند.از دیگر مزیت های این هتل این است که فاصله بسیار کمی با شهر بانکوک (پایتخت تایلند ) دارد.فاصله ای کوتاه به اندازه تنها ۳۰ دقیقه.

|+| نوشته شده توسط سلمان در یکشنبه بیست و نهم فروردین ۱۳۹۵  | نظر بدهید
 سرزمینی که اکنون ما به عنوان تایلند می شناسیم از سال ۱۲۳۸ به وجود آمد.
مذهب ،لباس ،زبان و فرهنگ در تور لحظه آخری تایلند:
کشور تایلند دارای مساحتی حدود ۵۱۳ هزار کیلومتر می باشد و جمعیتی در حدود ۶۴میلیون نفر را در خود جای داده است.این کشور سرسبز که در جنوب شرقی آسیا قرار دارد با کشورهای میانمار ،لائوس ،کامبوج و مالزی همسایه است.

تایلند کشوری است که دارای ۴۸۶۴ کیلومتر مرز زمینی و ۳۲۱۹ کیلومتر مرز دریایی می باشد.

گردشگری تور تایلند هر ساله درآمد بسیار خوبی به این کشور میدهد.

تایلند فصل سرد به خود نمیبیند و کشوری سه فصل به حساب می آید.فصل های آن به آب و هوای گرم و خشک ،بارانی و خنک تقسیم بندی می شوند.عدم وجود سرمای آزار دهنده در این کشور باعث شده تا صنعت گردشگری در قیمت تور تایلند بسیار رونق پیدا کند.

زبان مردم  در تور لحظه آخری تایلند:

همانند بسیاری از کشورها ،در تایلند نیز در هر منطقه گویش های متفاوتی وجود دارد ولی زبانی که به عنوان زبان رسمی در این کشور شناخته شده است خود زبان تایلندی می باشد که دارای سابقه و قدمتی کهن می باشد.زبان تایلندی برای گردشگران تایلند بسیار گنگ و نامفهوم است.زیرا یک زبان تک سیلابی به شمار می رود و ۵ لحن دارد.زان تایلندی بسیار سخت است.مردم این کشور با آنکه در مدارس خود زبان انگلیسی را آموزش می بینند ولی تسلط کافی به آن ندارند.

جالب است بدانید که برای نوشتن گویش تایلندی به زبان انگلیسی هیچ روشی وجود ندارد.

مذهب مردم تایلند:

اکثریت غریب به اتفاق مردم تایلند بودایی هستند.چیزی در حدود ۹۵% تایلندی ها همچنان طبق دستورات بودا زندگی می کنند. و ۴% مسلمان هستند.و ۱% مابقی به سایر مذهب ها اعتقاد دارند. مکان زندگی مسلمانان با سایر افراد متفاوت است و آنها در مکانی مستقل زندگی می کنند.در تایلند این آزادی وجود دارد که هر کس هر نوع مذهبی که می خواهد میتواند داشته باشد.

آب و هوای تایلند:

این کشور بسیار حاصل خیز است زیرا در مجاورت دریا قرار دارد و به دلیل وجود دریا از آب و هوای معتدلی برخورردار است.در  قیمت تور تایلند شالیزارهای سرسبز برنج وجود دارد و شمال تایلند از پوشش گیاهی بسیار تنوعیبرخوردار است که می تواند برای هر گردشگری جالب باشد.در سمت غرب و همینطور شرق تایلند باغ های میوه ای وجود دارند که بسیار جذاب و دیدنی هستند.همچنین وجود درختان کائوچو و جنگل های سرسبز در طرفین چپ و راست کشور،جاذبه ای زیبا برای گردشگری تایلند به شمار می آید.تایلند دارای جزیره های کوچک  جذابی است که گردشگران و توریستان می توانند به صورتیک روزه به آنها سفر کنند و از آنها لذت ببرند.در بخش تور لحظه آخری در سایت نیز اطلاعات دیگری در مورد سایر تورهای لحظه آخری برایتان قرار داده ایم.

درست است که در تور لحظه آخری تایلند فصل سرما وجود ندارد ولی در چندین ماه از سال آب و هوا بسیار گرم می شود.به طور کلی بهترین زمان برای گردشگری در تایلند بین ماه های نوامبر تا فوریه می باشد زیرا در این ماه ها میزان گرما کمتر از ماه های دیگر است و خبری از باران های تند نیست.در این فصل میزان گرما در طی روز ۲۸ درجه سانتی گراد و شبها ۱۲درجه سانتی گراد می باشد.بنابر این هوا از کمترین میزان رطوبت نسبت به سایر زمان های سال برخوردار است.

با شروع شدن فصل گرما از تعداد گردشگران خارجی در تایلند کاسته می شود ولی باز هم این کشور رونق صنعت توریست خود را از دست نمی دهد.گرم ترین فصل سال در تایلند آوریل است.به همین دلیل جشنی در این ماه برگزار خواهد شد که به جشن آب معروف است.

فرهنگ تایلند:

کشور تایلند در تاریخ خود هیچ گاه مستعمره هیچ کشوری نبوده است بنابر این کشور فرهنگ و اصالت خویش را تا حدود بسیار زیادی حفظ کرده است.تایلند یک کشور سابقه دار می باشد که نام قدیمی آن سیام بوده است.

نام امروزی تایلند به معنی سرزمین خنده می باشد.تای معنی لبخند می دهد و لند نیز به معنی سرزمین است.سرزمینی که اکنون ما به عنوان تایلند می شناسیم از سال ۱۲۳۸ به وجود آمد.

گردشگری  تور تایلند امروزه از این جهت همه گیر شده است زیرا چیزهایی در این کشور وجود دارد که در کشورهای دگر نظیر ندارد.از جمله ماساژهای مخصوص تایلندی که در دنیا تک است.سواحل تایلند برای آفتاب گرفتن فوق العاده می باشد.و هنرهای شرقی را به خوبی می توان در موزه ها و مکانهای هنری این کشور دید.نژاد تایلندی ها با نژاد چینی ها یکسان است.درقرنهای پیش گروهی از مهاجران چینی در تایلند سکن شدند و اوایل قرن ۱۴ میلادی شهری کوچک در آنجا بنا کردند و در اواسط قرن ۱۴ نیز آنجا را به عنوان کشوری مستقل معرفی کردند.آخرین ویرایش: - -

 
لبخندناراحتچشمک
نیشخندبغلسوال
قلبخجالتزبان
ماچتعجبعصبانی
عینکشیطانگریه
خندهقهقههخداحافظ
سبزقهرهورا
دستگلتفکر